O NÁS A NAŠEM PROJEKTU

článek o projektu

Projekt vznikl jako sebepropagační platforma pro autory píšící knížky tak zvaně do šuplíku. Webové sdílení neznámých, nevydaných knih a povídek mělo umožnit podobně zaměřeným autorům naplnit své sny o šíření svých dílek mezi ostatní lidi z nevelké komunity. Díky vzájemnému sdílení výtvorů bylo možné porovnávat styl a neotřelé myšlenky s ostatními nadšenci.

Postupem času se díky komunitě nadšených autorů i čtenářů projekt rozrostl až na 600 sdílených článků, povídek a knížek.

Projekt si vytkl za cíl bezplatné sdílení psaných materiálů, které z velké části nebyly publikovány nikde jinde. Kvůli právně problematickému zveřeňování autorských textů projekt zatím neumožňuje autorům samostatné zveřejňování svých knih. Veškeré příchozí texty prochází kontrolou a zveřejňují je pouze administrátoři projektu. Ale věříme, že se brzy povede otevřít pro ověřené autory i tuto možnost.

Pokud se vám doma v šuplíku válí nevydaná kniha a rádi byste se o ni podělili, bez nároku na honorář, s ostatními autory a čtenáři, napište nám. Přijmané texty nejsou omezené věkem autora, žánrem ani rozsahem. Omezení jsou pouze etická, prosím neposílejte nám politicky, nábožensky nebo jinak konfliktní texty, ty nechceme zveřejňovat.

Brand Slider

MojeKnihy.eu
Semeradova sci-fi stranka
Kavče Rodocapsa
Trapsavec
Knihy 7.smysl
Audioknihy ctimi
Klub dvojčat a vícerčat